SĪKDATŅU POLITIKA

Šīs tīmekļvietnes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldība [Rīgas valstspilsētas pašvaldības Finanšu departaments​, adrese: Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012, elektroniskā pasta adrese pip@riga.lv].

Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas Jūsu tīmekļvietnes pārlūkā apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas tīmekļvietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus tīmekļvietnes pārlūkošanas laikā.

Sīkdatņu veidi un to pielietojums

Mēs savā tīmekļvietnē izmantojam tikai nepieciešamās tehniskās sīkdatnes.

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās Jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļvietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz Jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Mūsu tīmekļvietnē https://pip.riga.lv/ lietotās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina tīmekļvietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļvietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.
Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
pip Sīkdatni izmanto, lai noteiktu, vai apmeklētājam tika attēlots izlecošais informatīvais logs  1 diena

Attiecībā uz “nepieciešamajām” sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu tīmekļvietnes satura attēlošanu, lai Jūs varētu saņemt kvalitatīvu pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

Politikas izmaiņas

Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības [Rīgas valstspilsētas pašvaldības Finanšu departamenta] Privātuma politiku, kas atrodama tīmekļvietnes sadaļā “Datu apstrāde” (saite – https://pip.riga.lv/datu-apstrade/) vai sazināties ar datu aizsardzības speciālistu.

Datu aizsardzības speciālists ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas ​Datu aizsardzības un informācijas tehnoloģiju drošības centrs, adrese: Dzirciema iela 28, Rīga, LV-1007, e-pasts dac@riga.lv

Mums ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu izmantošanas politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas tīmekļvietnē.