Iesniegums iestādei

Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju, aicinām sazināties ar Pārvaldi izmantot e-adresi. E-adrese ir veids, kādā privātpersonas, izmantojot Valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā Latvija.lv izveidotu kontu jeb pastkastīti, var veikt oficiālu saraksti ar valsts iestādēm.

* iespēja nosūtīt iesniegumu ir tikai e-adreses konta lietotājiem.

Papildu informācija par E-adresi =>    Izveidot E-adresi var šeit =>

Valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla Latvija.lv e-pakalpojums EP155 “Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana” dod iespēju personas līdzdalībai valsts pārvaldē. Šī pakalpojuma ietvaros iesniedzams dokuments, kurā ietverts iestādes kompetencē esošs lūgums, sūdzība, priekšlikums vai jautājums, atbilstoši Iesniegumu likumam. E-pakalpojums nav paredzēts iestādes pakalpojuma pieteikšanai vai parakstīta dokumenta iesniegšanai iestādē.

Informācija par dokumentu parakstīšanu ar eParakstu

Pamācība par priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšanu portālā www.latvija.lv

Video materiāls par e-pakalpojumu EP155 “Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana”

Video materiālā ir norādīts e-pakalpojuma EP155 iepriekšējais nosaukums “Iesniegums iestādei”.

Šīs mājaslapas pārzinis ir Rīgas pilsētas pašvaldība (RD Pašvaldības ieņēmumu pārvalde, adrese: Terēzes iela 5, Rīga, LV-1012, tālrunis: 80000850, elektroniskā pasta adrese: pip@riga.lv). Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas. Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes), tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no pogām.